• shz STABILNÍ HASÍCÍ ZAŘÍZENÍ (SHZ)
    Potřebujete ochránit své prostory, data či technologie? Využijte našich profesionálních služeb v oblasti požární ochrany.
  • požární signalizace EPS ELEKTRICKÁ POŽÁRNÍ SIGNALIZACE (EPS) A DETEKCE SHZ
    Součástí instalace SHZ je i EPS - detekce SHZ, která zaručuje řádné spuštění a fungování celého systému SHZ.
  • door fan test DOOR FAN TEST (DFT)
    Uvažujete o instalaci objemového hašení prostoru pomocí SHZ s plynným médiem? Pak je nezbytné pro prokázání celistvosti chráněného prostoru provedení zkoušky těsnosti prostoru (DFT) dle ČSN EN 15004-1

NAPIŠTE NÁM

Máte zájem o projekt či instalaci EPS?

Zašlete nám svou poptávku týkající se EPS či SHZ a my vám nezávazně zpracujeme cenovou nabídku.

OBJEKTOVÁ EPS

Objektová EPS je slabouproudé zařízení sloužící k detekování případného požáru v objektu. Skládá se z centrální ústředny, kabelových rozvodů a detekčních čidel, jejichž typ je odvislý od typu instalace. Zjištěné stavy jsou mohou být přenášeny na pult HZS, či bezpečnostní služby, na velín, nebo do grafické nadstavby.

DETEKCE SHZ

Detekce SHZ slouží pro detekci požáru v chráněných prostorách stabilním hasícím zařízením (SHZ). Na základě vyhlášeného poplachu uvádí do činnosti hasící systém. Ústředna SHZ bývá obvykle propojena s ústřednou objektové EPS, do které jsou přenášeny veškeré informace o její činnosti.

GRAFICKÁ NADSTAVBA

Grafická nadstavba k systému EPS slouží pro komfortnější komunikaci a ovládání EPS. Dává adresnější přehled o místě vzniku požáru, dispozici chráněných prostor, nejrychlejšímu přístupu k místu požáru apod.

KONCOVÉ PRVKY EPS

Podle typu konkrétní instalace EPS je systém EPS vybaven nejvhodnějším typem hlášičů, které zaručí maximální učinnost a rychlost detekce. V případě požadavku na větší citlivost je možno instalovat separátní aspirační systémy. Součástí systémů EPS je též zvuková a optická signalizace.

Kontaktujte násPobočka: Štěrboholská 1434/102a, Praha 10
Provozní doba: PO-PÁ 8:00-18:00
Email: info@kimbau.cz
Telefon: +420 777 713 192, +420 777 772 490

kimbau, stavebně-inženýrská s.r.o.
IČ: 61246662 DIČ: CZ61246662
www.kimbau.cz www.zdenerodinnedomy.cz
www.jannes-holding.cz

© Copyright 2015 stabilnihasicizarizeni.cz. Všechna práva vyhrazena.