• shz STABILNÍ HASÍCÍ ZAŘÍZENÍ (SHZ)
    Potřebujete ochránit své prostory, data či technologie? Využijte našich profesionálních služeb v oblasti požární ochrany.
  • požární signalizace EPS ELEKTRICKÁ POŽÁRNÍ SIGNALIZACE (EPS) A DETEKCE SHZ
    Součástí instalace SHZ je i EPS - detekce SHZ, která zaručuje řádné spuštění a fungování celého systému SHZ.
  • door fan test DOOR FAN TEST (DFT)
    Uvažujete o instalaci objemového hašení prostoru pomocí SHZ s plynným médiem? Pak je nezbytné pro prokázání celistvosti chráněného prostoru provedení zkoušky těsnosti prostoru (DFT) dle ČSN EN 15004-1

Máte zájem o certifikované systémy redukce kyslíku?

Zašlete nám poptávku na info@kimbau.cz nebo zavolejte na telefonní čísla:

+420 777 713 192 nebo +420 777 772 490

Technologie redukce kyslíku funguje na principu udržování určité úrovně koncentrace kyslíku v chráněné místnosti tak, aby proces hoření neměl možnost pokračovat. Kromě kontroly koncentrace vzduchu se jedná také o proces rozkladu vzduchu, přičemž dochází k vytváření dusíku, jež má podobou koncentraci jako kyslík a tudíž nedochází k jeho vrstvení v oblasti podlahy či stropu.

systemy redukce kyslíku

Prevence vzniku požáru

Jedná se o protipožární systém, který působí preventivně. Systém redukce kyslíku udržuje úroveň kyslíku na takové úrovni, při které se dá dýchat, ale při které zároveň nemůže dojít k procesu hoření.

Investice do budoucnosti

Systém redukce kyslíku spolehlivě chrání vaše prostory, data či technologie. Princip tohoto systému spočívá v nahrazení určitého procenta kyslíku v chráněném prostoru dusíkem.

100% bezpečnost systému

Systém redukce kyslíku patří v rámci systémů požární ochrany jedním z nejúčinnějších a nejbezpečnějších vůbec. Nemá vliv ani na lidské zdraví, ani životní prostředí. Pro případ pohybu osob v chráněném prostoru lze procento kyslíku průběžně zvyšovat či snižovat.

Široké využití

Systém redukce kyslíku je využitelný především tam, kde hrozí reálné poškození chraněných technologií, dat, zboží, surovin. Proto jej doporučujeme například do telekomunikačních zařízení, počítačových a datových center, muzeí, archívů, depozitářů, mrazáků a uzavřených skladů.

Kontaktujte násPobočka: Štěrboholská 1434/102a, Praha 10
Provozní doba: PO-PÁ 8:00-18:00
Email: info@kimbau.cz
Telefon: +420 777 713 192, +420 777 772 490

kimbau, stavebně-inženýrská s.r.o.
IČ: 61246662 DIČ: CZ61246662
www.kimbau.cz www.zdenerodinnedomy.cz
www.jannes-holding.cz

© Copyright 2015 stabilnihasicizarizeni.cz. Všechna práva vyhrazena.